Редакції протидіють дезінформації
Цей курс розглядає конкретні проблеми, з якими стикаються журналісти в Грузії, Молдові, Туркменістані та Україні.
Регіон Східного партнерства ЄС, а також Центральна Азія стикаються зі зростаючою дезінформацією з боку як внутрішніх, так і зовнішніх гравців. Цей фільм інформує молодих і честолюбних журналістів про перешкоди, з якими вони зіткнуться, і про те, як їх подолати.
На прикладах з реального життя фільм досліджує методи, використовувані в даний час для введення аудиторії в оману і поширення дезінформації на медіа-платформах.
Він також досліджує, як незалежних журналістів переслідують за їх роботу і як засоби масової інформації борються за збір достовірної інформації в деяких з найбільш обмежених робочих середовищах у світі.
Мета полягає в тому, щоб дати журналістам-початківцям ефективний огляд найважливіших проблем дезінформації в їхній частині світу, з якими вони можуть зіткнутися у своїй кар'єрі.
ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО
Країни на східному фланзі Європи страждають від ворожого іноземного втручання за допомогою дезінформації і пропаганди. Росія, зокрема, відіграє дестабілізуючу роль як за допомогою жорсткої, так і м'якої сили. Незалежні ЗМІ борються за виживання, в той час як ЗМІ, що належать олігархам і пов'язані з державою, процвітають.
ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ КОРИСТЬ
Студенти та викладачі журналістики
Викладачі та науковці, що займаються медіаграмотністю і комунікаціями
Практикуючі редактори і журналісти
ЦІЛІ НАВЧАННЯ
Розвиток критичного мислення
Виявлення та протидія дезінформації
Отримання практичних знань про наявні інструментів і покращення висвітлення
РЕЗУЛЬТАТИ
Журналісти стали менш уразливими до маніпуляцій і більш критичними у своїх репортажах і виробництві медіа-контенту
Викладачі з питань комунікації та журналістики можуть ефективно сприяти покращенню медіаграмотності